Olsztyn: Zdrowe plecy to podstawa

Olsztyn: Zdrowe plecy to podstawa

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na drugie spotkanie z cyklu: "Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?"

Inicjatywa OSiR pod hasłem "Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR." to nic innego jak cykl wykładów, prezentacji i szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach. Najbliższe spotkanie, które odbędzie się w sobotę (24 lutego) o 11:30  na sali fitness w budynku basenu przy ul. Głowakiego, poświęcone będzie tematyce zdrowych pleców. Podzielone będzie na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.

Podczas spotkania organizatorzy zaprezentują ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, redukując przy tym bóle kręgosłupa i spalając tkankę tłuszczową. Spotkanie skierowane jest do osób młodych i starszych, zarówno uprawiających sport, jak i tych które prowadzą mało aktywny tryb życia.

Fot. UM Olsztyn

  olsztyn.eu Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17493 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.