Olsztyn: Rowerem na ”spotkanie ze zdrowiem”

Olsztyn: Rowerem na ”spotkanie ze zdrowiem”

Proponowany przez olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji program, w ramach którego mieszkańcy „spotykali się ze zdrowiem”, powoli dobiega końca. Hasłem ostatniego wydarzenia w cyklu będzie „Rower – najlepszy sposób na dobrą kondycję i samopoczucie”.

Wykłady, prezentacje, szkolenia – to wszystko składa się na cykl spotkań, na które zaprasza olsztyński OSiR. Wiedzę teoretyczną przekazywali specjaliści wielu dziedzin, m.in. dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości. Nie zabrakło też zajęć praktycznych.

Doskonałym przykładem takich zajęć będzie zbliżające się spotkanie. „Rower – najlepszy sposób na dobrą kondycję i samopoczucie” – to wyjątkowa wycieczka oraz spotkanie z Mirkiem Arczakiem, instruktorem turystyki rowerowej i kolarstwa.

Ostatnie przed wakacjami odbędą się w niedzielę (24 czerwca), początek o 10:00 w CRS Ukiel. Zapisy mailowo:Następne „Spotkania ze zdrowiem” odbędą się już po wakacjach: 29 września, 27 października, 24 listopada, 15 grudnia.

  olsztyn.eu Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18281 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.