Olsztyn: Inauguracja Dni Rodziny

Olsztyn: Inauguracja Dni Rodziny

Przeszło 160 imprez i wydarzeń skierowanych do rodzin. Wszystko w ramach 19. Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny.

W piątek (12 maja) w Ośrodku Innowacji i Promocji Agencji Rozwoju Przemysłu w Olsztynie odbyła się uroczysta inauguracja Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny. Kolejna, 19. edycja upłynie pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.

– W świecie pełnym konfliktów, w rzeczywistości, w której jedni drugim kompletnie nie ufamy, silna, przepełniona miłością rodzina, może być ostoją i układem odniesienia dla całego społeczeństwa, narodu, kraju – mówił podczas inauguracji zastępca prezydenta Olsztyna, Jarosław Słoma. –  Jednocześnie może uczyć nas, że wszyscy jesteśmy wspólnotą obywateli, a nie zbiorem przypadkowych, zupełnie nie powiązanych ze sobą komórek.

W ramach 19. Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny w Olsztynie odbędzie się przeszło 160 imprez i wydarzeń dla całych rodzin.

Warmińsko–Mazurskie Dni Rodziny organizowane są od 1999r. Co roku na przełomie maja i czerwca  mieszkańcy Warmii i Mazur biorą udział w ok. tysiącu wydarzeń – konferencjach, warsztatach, wystawach, konkursach, festynach, imprezach sportowych, spektaklach teatralnych, koncertach, rajdach. Wszystko po to, by rodziny mogły miło spędzić czas.

Fot. Jarosław Skórski/źródło:olsztyn.eu

  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15840 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.