Olsztyn: Będą razem

Olsztyn: Będą razem

Jesteś osobą z niepełnosprawnością, która chce pochwalić się swoją twórczością? A może członkiem organizacji pozarządowej działającej na rzecz niepełnosprawnych? Weź udział w Festynie Integracyjnym „Jesteśmy Razem”.

Warmińsko–Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych poszukuje osób , instytucji i organizacji, zainteresowanych współpracą przy tworzenia wydarzenia, które od dwudziestu lat łączy środowisko osób z niepełnosprawnościami.

Celem imprezy jest integrowanie społeczności poprzez wspólną zabawę, edukację oraz działania prozdrowotne i kulturalne.  W ubiegłym roku na festynie pojawiło się około 50 stoisk prezentujących twórczość rękodzielniczą osób niepełnosprawnych. Uczestnicy mogli m.in. wziąć udział w zajęciach zumby, poznać tajniki dogoterapii, a także zobaczyć pokaz karate i ratownictwa medycznego.

Jubileuszowa edycja „Festynu Intergacyjnego „Jesteśmy Razem” odbędzie się 12 maja 2018 roku w godz. 11:00–14:00 na Starym Mieście w Olsztynie. Osoby i instytucje, które chcą włączyć się w organizację tegorocznej imprezy, proszone są o kontakt z koordynatorem Martą Jurkian drogą telefoniczną (89 523 22 14, 797 230 339) lub mailową (jestesmyrazem.wmson@wp.pl).

Źródło i fot. wmson.pl

  Oprac. MS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17961 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.