Nowy numer już dostępny

Nowy numer już dostępny

Już teraz na razemztoba.pl znaleźć można kolejny numer „Razem z Tobą” w wersji pdf. Co w nim?

·         Wielkie serca Polaków, czyli relacja z 28. Finału WOŚP.

·         Historie dwóch osób, które dzięki nowoczesnym lekom mogą normalnie funkcjonować pomimo choroby: Adama Kąkola, lidera zespołu ŁZY, który cierpi na tętnicze nadciśnienie płucne, a także Agnieszki Wołczenko, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „EcoSerce”, która opowiada o tym, jak wygląda życie po zawale serca.

·         Kolejna sylwetka z cyklu NIEPEŁNSPRAWNOŚĆ W ŚWIECIE MODY – tym razem ktoś, kto zatrząsnął tym światem, czyli Sinead Burke, która udowadnia, że nie trzeba mieć wymiarów modelki, by wpływać na kształt mody.

·         Podsumowanie kampanii społecznej „Włącz się”, realizowanej przez Fundację On/Off.

·         Artykuł o podniebnych warsztatach bez barier z Mira Art, które odbywają się w Gdyni.

Elbląscy czytelnicy dowiedzą się, jakie nowości zaistniały w naszym mieście, jak przebiegał projekt „Akademia +60”, który w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” aktywizował i integrował mieszkańców, a także co będzie się działo w ECEZ i jaką metamorfozę przeszli seniorzy w DPS „Niezapominajka”.

Oprócz tradycyjnie nie brakuje wiadomości z regionu, ważnych z punktu widzenia prawa tematów, kultury i sportu. Co jeszcze?

·         Ilona i Damian Nowaccy przedstawiają swój „plan, który spowolni czas”: sposób na tworzenie wspomnień i lepszą codzienność.

·         Paweł Borowiecki pisze „o smutku w kolorze niebieskim”, rozprawiając się z mitem Blue Monday.

·         Rafał Sułek przybliża historię wirtualnej przestrzeni „Razem z Tobą” i wyjaśnia, co zmienia się na naszej stronie.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na razemztoba.pl, gdzie jesteśmy #CodziennieRazemzTobą.

Pobierz PDF

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.