Nowy film Tarantino w Kinie Światowid

Kino Światowid zaprasza na nowy film Tarantino oraz polską komedię kryminalną. W repertuarze na nadchodzący tydzień również m.in. Toy Story 4, Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw oraz Pavarotti. Pełny repertuar kina dostępny na stronie internetowej kino.swiatowid.elblag.pl.

Do 5 września w Kinie Światowid oglądać można nową produkcję w reżyserii Quentina Tarantino – długo wyczekiwany „Pewnego razu… w Hollywood”! To wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood. Film zadebiutował podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Drugą nowością w tym tygodniu w Kinie Światowid jest polska komedia kryminalna w doborowej obsadzie „Na bank się uda”. To film z szalonym tempem akcji, wyrazistymi postaciami i dowcipnymi dialogami. A wszystko to oparte na autentycznych zdarzeniach, które były podstawą scenariusza autorstwa reżysera Szymona Jakubowskiego. Film opowiada historię trzech starszych panów, którzy dokonują napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

Bilety na oba filmy można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.