Nowe zakażenie koronawirusem w Elblągu

Nowe zakażenie koronawirusem w Elblągu
Fot. Pixabay

Resort zdrowia poinformował dziś o 12 nowych zakażeniach w województwie warmińsko-mazurskim. Jedno z nowych zakażeń dotyczy mieszkanki Elbląga.

Ministerstwo zdrowia przekazało dziś informację o 726 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. 12 z nich pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego. Urząd Wojewódzki w Olsztynie przekazał, z których powiatów pochodzą nowo wykryte zakażenia.

Zakażone osoby z województwa warmińsko-mazurskiego to młoda kobieta z Olsztyna, starszy mężczyzna z powiatu szczycieńskiego, mężczyzna w średnim wieku z powiatu węgorzewskiego, starsza kobieta z powiatu olsztyńskiego, starsza kobieta z powiatu ostródzkiego. Najwięcej nowych zakażeń potwierdzono dziś w powiecie bartoszyckim, to: mężczyzna w średnim wieku, starszy mężczyzna, 2 dziewczynki, kobieta w średnim wieku i starsza kobieta.

Jeno nowe zakażenie potwierdzono też u elblążanki – to starsza kobieta.

Poinformowano także o 3 osobach w Warmii i Mazur, które pokonały COVID-19. Są to mężczyzna w średnim wieku w powiatu iławskiego oraz młoda kobieta i dziewczynka z powiatu piskiego.

Fot. Pixabay
Print Friendly, PDF & Email