Na zajęcia do MDK

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat na zajęcia, które jak co roku prowadzone będą w godzinach popołudniowych. Przez cały wrzesień będą trwały zapisy do poszczególnych sekcji.

Młodzież zainteresowana modelarstwem może zapisać się do modelarni szkutniczo-lotniczej. Utalentowane wokalnie dzieci i młodzież mogą zgłaszać się na przesłuchania do zespołu wokalnego „Szalone małolaty”, sekcji jazzowej oraz na naukę gry na akordeonie.

Mini studio gier dramatycznych to zajęcia dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swój talent aktorski oraz pogłębiać sztukę recytacji. Młodzież może skorzystać z warsztatów literackich i fakultetów maturalnych. Dzieci i młodzież zainteresowana malarstwem może rozwijać talent w pracowni plastycznej.

MDK zaprasza na przesłuchania do sekcji muzyki dawnej oraz gry na pianinie i akordeonie. Nie ma już wolnych miejsc w  sekcji gitary klasycznej, ale istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową.

Młodzieżowy Dom Kultury prowadzi także zajęcia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, a także: potyczki z ortografią, klub młodego recenzenta, sekcję szachową.

Więcej informacji na www.mdk.elblag.pl.

Informacje i zapisy pod numerem tel.: 233 48 34. Można także kontaktować się osobiście z nauczycielami, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (ul. Bema 37).
  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 4175

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.