Miej oko na sztukę w 2019 roku

Miej oko na sztukę w 2019 roku

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza dzieci na kolejne zajęcia plastyczne w ramach spotkań „Oko na sztukę”. Tym razem uczestnicy stworzą autorskie gadżety – ozdobią ekotorby oraz wykonają zakładki do książek.

Cykl Oko na sztukę to zajęcia odbywające się raz na 2 miesiące. Podczas każdego spotkania dzieci lub młodzież zapoznają się z jedną techniką z zakresu sztuk plastycznych.

Popołudniowe zajęcia plastyczne są okazją do relaksu, twórczej pracy i rozwijania poczucia estetyki. Zajęcia, które odbędą się w styczniu skierowane są do dzieci od 5 lat, poradzi sobie na nich zarówno uczeń szkoły podstawowej jak i przedszkolak. Tworzenie prac rękodzielniczych wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, wymaga dokładności i precyzji, a także uczy cierpliwości. Jednak najcenniejszym efektem jest satysfakcja dziecka płynąca z wykonanej pracy. Spotkanie poprowadzi instruktor plastyki CSE „Światowid”.

Zajęcia odbędą się w czwartek 17.01.2019 r. w pracowni plastycznej CSE „Światowid”, sala 46 (II piętro budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 10 zł od 1 osoby, płatne w kasie kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64.

Liczba miejsc jest ograniczona.