Międzynarodowe Spotkania Artystyczne już w czwartek

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne już w czwartek
Fot. Adminstrator

Już w czwartek do Elbląga, na cztery dni przyjedzie 250 uczestników Międzynarodowych Spotkań Artystycznych. Organizatorzy – CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie Kulturalne Viva Art przygotowali mnóstwo atrakcji – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Na większość – wstęp wolny.

Program tegorocznych MSA wypełniony jest po brzegi. Od rana do wieczora, przez cztery dni odbywać się będą warsztaty, spektakle, wystawy, koncerty, seanse filmowe.

– Impreza ma charakter integracyjny, zależy nam na tym, by wspólnie czas spędzały osoby pełnosprawne i niepełnosprawne – mówi organizatorka MSA Teresa Miłoszewska. Zapraszamy elblążan na warsztaty artystyczne. Jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, proszę o wcześniejsze zarezerwowanie ich.

W ramach MSA odbędzie się również międzynarodowa konferencja „Domino. Dzielimy się doświadczeniem”.

– Będziemy rozmawiali o technikach arteterapeutycznych wspólnie z terapeutami z Polski, Litwy, Szwecji, Niemiec i Ukrainy – dodaje Teresa Miłoszewska. Jest to oferta skierowana do instruktorów, pedagogów, terapeutów.

Szczegółowy program MSA znajduje się na stronie: [url]http://swiatowid.elblag.pl/index.php?artid=3085[/url] oraz w artykule Połączy ich scena. Przed nami 4 Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dostępnym w linku poniżej.  CSE Światowid Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 6153

Print Friendly, PDF & Email