M. Missan: Prezydent doznał obrażeń, które nie zagrażają jego życiu

M. Missan: Prezydent doznał obrażeń, które nie zagrażają jego życiu
Fot. Adminstrator

Podczas urlopowej przejażdżki motocyklowej prezydent Elbląga Witold Wróblewski miał wypadek. Jak zapewniają jego współpracownicy z ratusza, prezydent czuje się dobrze i po rekonwalescencji wróci do swoich obowiązków.

– Nie jestem upoważniony do udzielania szczegółowych informacji, natomiast jak z doniesień medialnych zapewne państwo wiecie, pan prezydent przebywa w szpitalu w Elblągu. Doznał obrażeń czy urazów, które nie zagrażają jego życiu. W tej chwili jest pod dobrą opieką. Rekonwalescencja i myślę, że bardzo szybko do nas wróci i będziecie państwo mogli sami dopytać go o szczegóły, bo tak jak mówię, są to dane wrażliwe i nie chciałbym udzielać zbyt szczegółowych informacji – odpowiedział zapytany o stan zdrowia prezydenta jego zastępca Michał Missan podczas konferencji prasowej przy okazji otwarcia wieży katedralnej w Elblągu.

Kiedy więc prezydent Wróblewski wróci do pracy? – Na tym etapie trudno jest to przewidzieć. Oczywiście życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i chcielibyśmy żeby to (powrót prezydenta do pracy – red.) stało się jak najszybciej, ale na pewno nie kosztem zdrowia i dlatego tyle ile będą lekarze zalecali, tyle pan prezydent będzie przebywał w szpitalu.

Fot. arch. red.
Print Friendly, PDF & Email