Lokale wyborcze w Elblągu dostępne dla osób niepełnosprawnych

Lokale wyborcze w Elblągu dostępne dla osób niepełnosprawnych

Lokale obwodowych komisji wyborczych otwarte będą w dniu głosowania w godzinach od 7.00 do 21.00. Na terenie Elbląga dla potrzeb osób niepełnosprawnych przystosowano kilkanaście lokali wyborczych:
Obwód nr 1 to ulice: Łubinowa, Mazurska, Pszeniczna, Rodziny Nalazków od 16 do końca, Rzepakowa, Słonecznikowa,  Szarych Szeregów, Żytnia

Lokal wyborczy dla tego obwodu mieści się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym Koło PSOUU w Elblągu przy ul. Szarych Szeregów 32.

Obwód nr 3 to ulice: Aleja Odrodzenia i Macieja Kalenkiewicza.

Lokal wyborczy mieści się w Przedszkolu Niepublicznym „Akademia Krasnoludków” przy ul. Macieja Kalenkiewicza 24.

Obwód nr 7 to ulice: Browarna od 45 do 72, Elektryczna, Krakusa, Obrońców Pokoju od początku do 7C, Obrońców Pokoju od 33 do końca, Piławska, Poprzeczna.

Lokal wyborczy znajduje się w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług przy ul. Obrońców Pokoju 44.

Obwód nr 14 obejmuje ulice: Krakowska, Legionów od początku do 14 (parzyste), Legionów od początku do 47 (nieparzyste), Bolesława Leśmiana, Lucjana Rydla, Skierniewicka, Szczecińska, Jana Szucha.

Obwód nr 15: Gdyńska, Hodowlana, Kaliska, Kamienna, Marii Konopnickiej, Łowicka, Modlińska, Niepodległości, Ostródzka, Pawia, Pomorska, Suwalska, Szczygla.

Lokal wyborczy dla obu obwodów znajduje się w Szkole Podstawowej Nr 15 przy ul. Modlińskiej 39.
Obwód nr 17: Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Tadeusza Kościuszki od 140 do końca (parzyste), Królewiecka od 162 do końca (parzyste), Królewiecka od 191 do końca (nieparzyste), Leszczynowa, Lipowa, Marymoncka,  Modrzewiowa, Gabriela Narutowicza, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Ignacego Paderewskiego, Władysława Sikorskiego, Wiązowa, Wincentego Witosa.

Lokal wyborczy dla tego obwodu znajduje się w Rejonie Energetycznym Oddziału Elbląskich Zakładów Energetycznych przy Alei Józefa Piłsudskiego 19.

Obwód nr 26
obejmuje ulice: Aleja Józefa Piłsudskiego, Maurycego Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Juliana Fałata od 30 do końca, Michała Kajki, Aleksandra Krzyżanowskiego, Lubartowska, Osiedle Marynarzy, Majora Henryka Sucharskiego, Świerkowa.

Lokal wyborczy mieści się w Szkole Podstawowej Nr 6 przy Alei Józefa Piłsudskiego 4.

Obwód nr 29 to ulice: Jana Bażyńskiego, Mikołaja Kopernika, Królewiecka od 74 do 114 (parzyste), Królewiecka od 79 do 133 (nieparzyste), Wawrzyńca, Pilgrima.

Lokal wyborczy dla tego obwodu mieści się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 ul. Mikołaja Kopernika 27.

Obwód nr 30 obejmuje ulicę Toruńską 17 Dom Pomocy Społecznej „NIEZAPOMINAJKA”.

Lokal wyborczy mieści się w siedzibie placówki przy ul. Toruńskiej 17

Obwód nr 32 to ulice: Bolesława Chrobrego, Bydgoska, Działkowa, Grudziądzka, Krucza, Kwiatowa, Oliwska, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Sokola, Sowia, Sztumska, Ślepa, Tczewska, Toruńska od początku do 16, Toruńska od 18 do końca, Wspólna, Żurawia.

Lokal wyborczy znajduje się w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Henryka Sienkiewicza 4.

Ten lokal został, jako jedyny wyznaczony do głosowania korespondencyjnego.

Obwód nr 33 to ulice: Tadeusza Kościuszki, od początku do końca (nieparzyste), Tadeusza Kościuszki, od początku do 138 (parzyste)

Lokal wyborczy mieści się w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Henryka Sienkiewicza 4.

Obwód nr 47 obejmuje ulice: Aleksandra Fredry, Ludwika Idzikowskiego, Junaków, Jana Kilińskiego, Romualda Mielczarskiego, Narciarska.

Siedziba lokalu wyborczego mieści się w Przedszkolu Nr 18 przy ul. Romualda Mielczarskiego 47.

Obwód nr 50 to ulice: Aleja Grunwaldzka od początku do 4 (parzyste),  Aleja Grunwaldzka od początku do 57 (nieparzyste),  Polna, Franciszka Stefczyka, Widok.

Siedziba lokalu wyborczego znajduje się w Specjalnym Ośrodku
Szkolno-Wychowawczym Nr 2 przy ul. Polnej 8A.

Obwód nr 55 obejmuje ulice: Beskidzka, Braterstwa Broni, Artura Grottgera, Kartuska, Morszyńska, Niborska, Pabianicka, Płońska, Przyjaźni, Pułtuska, Siedlecka.

Lokal wyborczy dla obwodu znajduje się w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Artura Grottgera 71.

Obwód nr 56 to ulice: Akacjowa, Aleja Grunwaldzka od 46 do końca (parzyste), Aleja Grunwaldzka od 139 do końca (nieparzyste), Augustowska, Bytomska, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Dębowa, Druska, Mikołaja Firleja, Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Lidzbarska, Okólnik, Pasłęcka, Piotrkowska, Rawska, Rondo Kaliningrad, Rzepichy, Wierzbowa, Zagłoby.

Lokal wyborczy mieści się w Gimnazjum Nr 6 przy ul. Rawskiej 3.

  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 7447

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.