Kurs „Szansa na pracę”

Kurs  „Szansa na pracę”

Dobiega końca kurs dla osób niepełnosprawnych organizowany przez Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych pn. „Szansa na pracę”.

Kurs prowadzony przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gdańsku Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Elblągu i za zadanie ma kompleksowo przygotować jego uczestników do podjęcia pracy na stanowisku sprzedawcy, kierowcy wózka jezdniowego czy pomocnika magazyniera. -Obecnie pięć osób niepełnosprawnych, które zakwalifikowały się do udziału w kursie odbywa zajęcia z obsługi komputera – informuje Katarzyna Ciszewska,trener pracy.

Dzięki podobnym kursom i szkoleniom, które organizuje Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych wiele osób niepełnosprawnych ma możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, zdobycia nowych umiejętności, a w konsekwencji ma większe możliwości na znalezienie zatrudnienia, również na otwartym rynku pracy.

– W siedzibie naszej organizacji zainteresowane osoby mogą  uzyskać również pomoc w napisaniu CV czy listu motywacyjnego, uzyskać informacje o aktualnych ofertach pracy oraz prowadzonych kursach i szkoleniach – mówi doradca zawodowy Kamila Klaman.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do siedziby Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych, przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu.

Projekt sfinansowany ze środków Fundacji Wspólna Droga.
  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 2927