Kulturalny prezent na Mikołajki i święta

Kulturalny prezent na Mikołajki i święta
Fot. Adminstrator

Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Joanna Brodzik, zespół Raz, Dwa, Trzy – to tylko, niektóre gwiazdy, jakie wystąpią w „Światowidzie”. Wiesz, kto je uwielbia? Sprezentuj mu zaproszenie na spektakl lub koncert.

„Prawda” to fenomenalna komedia trzydziestoletniego Floriana Zelera, który z niezwykłą dojrzałością i ogromnym poczuciem humoru analizuje zakamarki ludzkiej duszy. Bohaterowie „Prawdy” rozmawiają ze sobą „szczerze” o miłości. Ale czy kłamią? O tym będzie można przekonać się 8 marca. Tego dnia w Elblągu wystąpią: Jerzy Bończak, Karol Strasburger, Małgorzata Pieczyńska i Magdalena Wójcik.

Równie doborową obsadę aktorów w spektaklu „Di, Viv i Rose” będzie można oglądać 20 marca. Joanna Brodzik, Daria Widawska i Małgorzata Lipmann zagrają trzy przyjaciółki. Jaki wpływ na ich życie miały pierwsze miłości i wariackie decyzje? Spektakl będzie wyjątkową okazją, aby podejrzeć „od kuchni” relacje bratnich dusz na scenie.

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. O kim mowa? O zespole Raz, Dwa, Trzy. „Czarna Inez”, „Jesteśmy na wczasach”, „Czy te oczy mogą kłamać” – to niezapomniane przeboje, które podbiły wiele serc. Będzie można je usłyszeć w „Światowidzie” 22 marca.

Zaproszenie na spektakl czy koncert może okazać się doskonałym prezentem na Mikołajki i święta. Nie jesteś pewny, czy trafisz w gust bliskiej osoby? Możesz podarować jej kartę upominkową. Tę formę na pewno docenią praktycy, którzy uważają, że ryzyko nietrafienia w gust obdarowywanej osoby jest zbyt duże. Nominały kart to: 5 zł, 10 zł, 20 zł oraz o wartościach biletów na seanse kinowe, a dostępne są one w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. 

Kartą upominkową można zapłacić za jeden lub więcej biletów. Jeśli wartość kupowanych biletów jest niższa niż jej wartość – różnica nie jest zwracana klientowi. Z kolei, jeśli wartość biletów jest wyższa od wartości Karty Upominkowej, różnicę można dopłacić gotówką. Szczegółowy regulamin kart dostępny jest w kasie CSE oraz na stronie internetowej „Światowida” w zakładce Karty Upominkowe.

  Sylwia Warzechowska Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 11927

Print Friendly, PDF & Email