Kultura: Znajdź wydarzenie dla siebie

Kultura: Znajdź wydarzenie dla siebie

Fundacja Kultury Bez Barier wie, że media społecznościowe to doskonała przestrzeń do przepływu informacji, dlatego na Facebooku powstał specjalny profil, na którym znajdziemy wydarzenia przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

„Specjalnie z myślą o Was powstał profil na facebooku Audiodeskrypcja – tam znajdziecie szczegółowe informacje o wydarzeniach dostępnych w Warszawie. Mamy nadzieję, że już niedługo pojawią się tam także zapowiedzi atrakcji z innych miast. Póki co spieszymy z informowaniem Was o najróżniejszych fantastycznych propozycjach spędzania wolnego czasu” – piszą twórcy facebookowego profilu.

Na stronie (KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść do profilu) pojawiają się wiadomości nie tylko o wydarzeniach, w organizowaniu których uczestniczy Fundacja Kultury Bez Barier (takie jak Rodzina kinomaniaków czy Filmolekcje dla każdego). Każda organizacja lub instytucja, tworząca ofertę kulturalną z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami, może nadsyłać do twórców profilu zaproszenia, linki czy informacje o planowanych eventach. Mogą one dotyczyć każdej dziedziny sztuki.

  Oprac. MS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18123