Kultura: Zaczaruj publiczność muzyką

Kultura: Zaczaruj publiczność muzyką

Rusza 14. Festiwal Zaczarowanej Piosenki, którego głównym organizatorem jest Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. W konkursie mogą wziąć udział utalentowane wokalnie osoby z niepełnosprawnością.

„W tym konkursie liczy się tylko Twój talent. Twój głos oraz osobowość sceniczną oceni profesjonalne jury. Jeśli lubisz śpiewać, a muzyka jest Twoją pasją, miej odwagę sięgnąć po marzenia o występie na wielkiej scenie, w towarzystwie gwiazd i przed wielotysięczną publicznością. Nie poddawaj się zwątpieniu, nie kalkuluj. Z wiarą w siebie rozpocznij wokalne przygotowania już dziś. Musisz więc tylko spróbować. Pokaż światu, na co Cię stać” – czytamy na stronie organizatora konkursu, który od 2005 roku zbiera na krakowskiej scenie utalentowanych muzyków z niepełnosprawnościami.

W Festiwalu Zaczarowanej Piosenki mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności. Na scenie rywalizować będą wyłącznie soliści. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku od 10 do 16 lat oraz dorośli (od 16 lat). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – wystarczy zaznaczyć, że zdobywca pierwszego miejsca w każdej kategorii otrzyma 24 tysiące złotych, przyznawane w formie stypendium.

Soliści, którzy przejdą do trzeciego etapu konkursu, 9 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie wystąpią na scenie w towarzystwie znanych artystów i gwiazd muzyki.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać na adres Biura Festiwalowego (00–999 Warszawa, ul. J.P. Woronicza 17, koniecznie z dopiskiem FESTIWAL ZACZAROWANEJ PIOSENKI) do 18.03.2018 r. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są TUTAJ

Źródło i fot. mimowszystko.org

  oprac. MS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17416