W przyszłym roku trzy dni Olsztyn Green Festival

W przyszłym roku trzy dni Olsztyn Green Festival

Przyszłoroczna impreza będzie dłuższa, niż dotychczasowe. Władze Olsztyna już teraz zachęcają do kupna karnetu na to oczekiwane przez wielu wydarzenie.

Szósty już raz olsztynianie, turyści i wielbiciele dobrej muzyki bawić się będą nad jeziorem Ukiel. Festiwal nad największym akwenem stolicy Warmii i Mazur na dobre zagościł w kalendarzu najważniejszych polskich wydarzeń rozrywkowych.

– W 2019 roku zapraszamy na Olsztyn Green Festival między 15 a 17 sierpnia – zachęca prezydent Piotr Grzymowicz. – Pierwszy raz w historii impreza potrwa trzy dni! To skutek ogromnego sukcesu poprzedniej edycji festiwalu, gdy nad Ukielem bawiło się ponad 30 tys. osób, a bilety wyprzedały się na długo przed rozpoczęciem imprezy.

Już teraz można kupować limitowaną edycję karnetów Early Bird. To propozycja dla tych wszystkich, którzy mają festiwal w swoim wakacyjnym kalendarzu zapisany na stałe. Przez najbliższy tydzień karnety kosztują tylko 99 zł.

Bieżące informacje o festiwalu publikowane będą na stronie olsztyngreenfestival.com oraz na Facebookowym profilu. Wkrótce będą też znani pierwsi artyści, którzy zagoszczą na olsztyńskich scenach w dniach 15–17 sierpnia 2019 (czwartek–sobota).

W tym roku podczas festiwalu zaśpiewali: zespół Coma, Kortez , Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Brodka i Varius Manx. Oprócz koncertów na uczestników festiwalu co roku czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących, promujących ekologię i zdrowy tryb życia.

Źródło i fot: olsztyn.eu

  Oprac. MM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 19135