Kultura: Przebojowa noc w Łodzi

Kultura: Przebojowa noc w Łodzi

27 niepełnosprawnych artystów z sześciu województw zagra wyjątkowy koncert. Znane przeboje będą rozbrzmiewać ze sceny Teatru Muzycznego w Łodzi już 17 września.

Miłość do muzyki połączy utalentowane muzycznie osoby niepełnosprawne. Stanie się to dzięki Stowarzyszeniu Studio Integracji w Łodzi oraz łódzkiemu oddziałowi PFRON. W ramach projektu „Krzysztof Cwynar zaprasza…” odbędą się dwa koncerty. Na scenie wystąpią laureaci festiwali integracyjnych wraz z artystami Studia Integracji. Pierwsze muzyczne spotkanie będzie miało miejsce w niedzielę 17 września, natomiast na drugi koncert trzeba będzie poczekać do 13 grudnia.

Artyści, którzy wystąpią na deskach łódzkiego teatru, biorą udział w próbach pod kierunkiem Krzysztofa Cwynara – piosenkarza i kompozytora, który jest pomysłodawcą i założycielem Stowarzyszenia „Studio Integracji”. Tegoroczna edycja projektu, łączącego terapię z muzyką, będzie szesnastą.

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zarezerwować przez formularz kontaktowy na stronie organizatora wydarzenia (www.studiointegracji.org). „Przebojowy koncert przebojów” zacznie się o godz. 19:00 w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

  Oprac. MSz Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16202