Kto ma oczy otwarte

Kto ma oczy otwarte


Elżbieta Szczesiul–Cieślak, redaktor naczelna „Razem z Tobą”, została nominowana do nagrody w prestiżowym konkursie dziennikarskim „Oczy Otwarte”, w kategorii Artykuł prasowy, za tekst ”O roku ów!”.

Uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród IV edycji konkursu organizowanego przez Philip Morris Polska, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich odbędzie się 5 listopada w Warszawie.

Konkurs służy promowaniu integracji osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem. Nagradzane są w nim najciekawsze publikacje w trzech kategoriach: Artykuł Prasowy, Audycja Radiowa, Program Telewizyjny.
  
Uczestnikami konkursu mogą być profesjonalni dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni.

Nominowanych jest 10 publikacji, 5 audycji i 5 materiałów telewizyjnych. Regulamin przewiduje 5 nagród: 2 w kategorii Artykuł Prasowy, po 1 w kategorii Audycja Radiowa i Program Telewizyjny oraz nagrodę specjalną.

Celem konkursu jest zainteresowanie dziennikarzy problemem niepełnosprawności oraz promowaniu publikacji służących polepszeniu relacji pomiędzy osobami niepełnosprawnymi a zdrowymi.

Wyróżniony artykuł „O roku ów!” – opublikowany w styczniowym numerze wersji drukowanej „Razem z Tobą” – na www.razemztoba.pl znajduje się w dziale Publicystyka [url]http://www.razemztoba.pl/index.php?NS=srodek&nrartyk=8[/url].

Zdjęcia: Elżbieta Szczesiul–Cieślak, redaktor naczelna „Razem z Tobą” podczas rozdania nagród w konkursie literackim Fundacji Elbląg (fot. R. Biel) oraz z dyplomem na uroczystości rozdania nagród w konkursie ”Oczy Otwarte” fot. W. Zychowicz
MN
  MN Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 135