Kraków: W szpitalu im. Żeromskiego urodził się 2020. noworodek!

Kraków: W szpitalu im. Żeromskiego urodził się 2020. noworodek!
Fot. mat. prasowe

Przyszła na świat 18 grudnia, ma na imię Julia i jest 2020. maluszkiem, którego poród odbył się w tym roku w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Takie narodziny musiały zostać nagrodzone prezentami.

Julia Nowak przyszła na świat trochę później niż planowano – rodzice musieli na nią poczekać trzy dni dłużej. Jej mama przyznaje, że chciała rodzić tylko w „Żeromskim”. – Innych opcji nawet nie rozpatrywałam – mówi.

Poród odbywał się w jednej z najpiękniejszych sal porodowych – „Wiosna”. Dziewczynka od partnerów akcji „2020. noworodek w 2020 roku” otrzymała mnóstwo prezentów, w tym m.in. profesjonalną sesję zdjęciową, kurs nauki pływania, kosmetyki, zabawki i książeczki.

Oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu im. Stefana Żeromskiego już od wielu lat jest liderem wśród małopolskich porodówek, jednym z najlepszych i najbardziej obleganych w regionie, a liczba porodów w placówce jest jedną z największych w województwie. W ocenie kobiet, które wypełniły ankietę w plebiscycie „Rodzić po ludzku” porodówka w „Żeromskim” jest najlepsza w Krakowie.

UM Kraków
Print Friendly, PDF & Email