Konkurs: Wygraj najnowszą książkę Agnieszki Pietrzyk

Konkurs: Wygraj najnowszą książkę Agnieszki Pietrzyk

Niemal miesiąc temu – 14 marca premierę miała najnowsza książka Agnieszki Pietrzyk pt. „Porwanie”. Już dziś (11 kwietnia) w Bibliotece Elbląskiej będzie można spotkać się z autorką książki. My z kolei dla naszych Czytelników mamy egzemplarz „Porwania” z dedykacją od autorki.

W "Porwaniu" spotkamy śledczych znanych już ze "Śmierci kolekcjonera": komisarza Kamila Sorokę i prokurator Milenę Łempicką–Krol, ale zagadka kryminalna będzie już zupełnie nowa i tym razem będzie dotyczyła porwania.

Mający kłopoty finansowe przedsiębiorca z Elbląga podejmuje decyzję o porwaniu własnego syna, kilkumiesięcznego Tymka. Chce w ten sposób wyłudzić pieniądze od zamożnego brata, który ma zapłacić okup.

Takie pomysły jedynie wydają się proste, w rzeczywistości są bardzo skomplikowane, a jedno potknięcie może doprowadzić do nieprzewidywalnego rozwoju sytuacji. Szczególnie, że rodzina uprowadzonego chłopca ma swoje tajemnice, które być może nie wyszłyby na jaw, gdyby nie porwanie.

Akcja powieści rozgrywa się w Elblągu i okolicach, m.in. nad jeziorem Drużno, które

stanie się mrocznym tłem dla jednego z kluczowych wydarzeń "Porwania". W powieści znajdziemy też kontynuację wątków obyczajowych rozpoczętych w "Śmierci kolekcjonera", czytelnicy czekający na zapoznanie się z osobistymi relacjami pomiędzy komisarzem a panią prokurator zapewne się nie rozczarują.

Książka z dedykacją

Dla Czytelników RazemzToba.pl Wydawnictwo Czwarta Strona ufundowało egzemplarz książki „Porwanie”. Aby o niego zawalczyć, wystarczy podać trzy tytuły książek, które wydała już Agnieszka Pietrzyk.

Odpowiedzi prosimy podsyłać na adres: redakcja@razemtoba.pl do 14 kwietnia włącznie, w temacie maila wpisując słowo „konkurs”.

Ze szczęśliwcem skontaktujemy się drogą mailową i ustalimy sposób odbioru nagrody.

Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony, gdyż już niebawem do wygrania będzie również audiobook z poprzednią powieścią Agnieszki Pietrzyk.  

  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17940