Konkurs na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową 2011

Konkurs na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową 2011

Stowarzyszenie Miłośników Elbląga „Ocalić od zapomnienia” oraz Ratusz Staromiejski  w Elblągu ogłaszają konkurs na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Szopka powinna być wykonana z materiałów naturalnych i zawierać jak najwięcej elementów kultu religijnego oraz polskiego dziedzictwa kulturowego

– Konkurs ogłaszamy dla dwóch grup wiekowych: od 0 o 10 lat i od 10 do 100 – wyjaśnia Paweł Kulasiewicz pomysłodawca i organizator konkursu. Szopki mogą być wykonane indywidualnie lub grupowo, winny być opakowane (np. folia przeźroczysta) i podpisane.

Na prace czekamy od 28 listopada do 5 grudnia do godziny 13:00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu. Na zwycięzców czekają nagrody.  

Wszystkie prace zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej od 5 do 18 grudnia w Ratuszu Staromiejskim oraz podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Starym Mieście.

Bliższych informacji udzielają członkowie Stowarzyszenia pod numerem tel. 055 235 18 51.   RS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 7542

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.