Koncert charytatywny dla Maćka

Koncert charytatywny dla Maćka

13 grudnia w Pubie Sąsiedzi odbędzie się koncert charytatywny dla Macieja Plewki. Chłopiec jest już po operacji guza mózgu w Niemczech. Teraz zbierane będą fundusze na spłatę części kosztów operacji oraz na rehabilitację Maciusia.

Dzięki wielu akcjom udało się dotąd zebrać aż 33 tys. euro (koszt operacji wyniósł 53 tys. euro), teraz pozostaje spłacić kredyt i wspomóc finansowo rehabilitację Maciusia, która odbywa się w Londynie dwa razy w tygodniu (jedna sesja kosztuje 100 funtów).

Różnorodność muzyki wykonywanej przez zaproszonych gości sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. W tym dniu wystąpią zespoły: EjPiEj ze Sztumu (muzyka alternatywna/elektroniczna), Podeszfa z Trójmiasta (punk), Sakin Ol z Elbląga (reggae, hip–hop), Smilodon z Trójmiasta (rock), Propaganda z Malborka (rock) oraz wykonawcy: Magdalena Kupińska z uczennicami: Dominiką i Pauliną Prochowskimi z Malborka (covery i piosenki świąteczne).

Bilety w formie cegiełek w kwocie 5 zł, 10 zł i 20 zł będą dostępne w dniu koncertu w pubie, który mieści sie przy ulicy 1 Maja 48.

  organizatorzy Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 11922