Tego lata Kino Światowid zaprasza na cykl „Kolej na.. kino samochodowe”. Podczas pierwszego seansu zaprezentowany zostanie film „Sokół z masłem orzechowym”. W rolach głównych Shia LaBeouf i Dakota Johnson. Seans kina samochodowego już 25 lipca 2020, o godzinie 21:30 na Placu Jagiellończyka.

Ciepła i pełna wzruszeń komedia, w której dwóch, pozornie skrajnie niepasujących do siebie bohaterów zostaje najlepszymi przyjaciółmi, zdobyła dziesiątki wyróżnień na festiwalach filmowych, w tym Nagrodę Publiczności na SXSW Film Festival.

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

Bilety w cenie 20 zł/samochód można nabyć online www.bilet.swiatowid.elblag.pl w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” lub w biletomacie.

Więcej informacji pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl.

Print Friendly, PDF & Email