Kino Światowid wznawia działalność

Kino Światowid wznawia działalność
Fot. nadesłane

Świetna wiadomość dla miłośników Kina Światowid. Wznawia swoją działalność. Już w sobotę 6 czerwca dla widzów przygotowano bardzo ciekawy repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Tego dnia na ekranach Kina Światowid będzie można obejrzeć cztery nowe produkcje filmowe. Pierwszą z nich jest „Sala samobójców. Hejter”. Nominowany do Oscara Jan Komasa przedstawia drugą część produkcji, która na stałe zapisała się w pamięci polskich widzów.

Kolejną przygotowaną propozycją jest „Prawda”, najnowsze dzieło zdobywcy Złotej Palmy Hirokazu Koreedy („Złodziejaszki”) i równocześnie pierwszy film w karierze reżysera nakręcony poza granicami ojczystej Japonii. To mistrzowsko zagrana, intymna opowieść o poszukiwaniach prawdy, miłości i rodzinnego szczęścia. Fabienne to wielka gwiazda kina i królowa męskich serc.

Młodszą widownię z pewnością zainteresuje film „Sonic. Szybki jak błyskawica”, aktorską komedię przygodową, opartą na grze wideo, a także na przebojową animację prosto ze studia Disney/Pixar „Naprzód”, w której Janko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje.

Bilety kupić można online TUTAJ

A już w dniach od 16 do 18 czerwca, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. A. Munka, podczas którego będzie można obejrzeć Repliki 13. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Więcej o Festiwalu przeczytać możecie na stronie www.kino.swiatowid.pl

Kino dba o bezpieczeństwo widzów, dlatego najbliższe seanse odbędą się z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych:

– przygotowane zostały punkty dezynfekcji,

– sale będą systematycznie odkażane przez obsługę kina,

– ograniczono ilość dostępnych miejsc w sali kinowej, żeby zachować między widzami odpowiedni odstęp. Nie dotyczy to rodzin i osób wspólnie mieszkających, które będą mogły usiąść razem.

Warto pamiętać też o obowiązkowych maseczkach.

Print Friendly, PDF & Email