KAS zaprasza na festyn

KAS zaprasza na festyn
Fot. Adminstrator

Już jutro, 13 września, na elbląskiej starówce odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Będzie defilada, pokazy i konkursy z nagrodami.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 mszą św. w Katedrze św. Mikołaja w Elblągu. O godz. 12.15 na ul. Stary Rynek – przed Ratuszem Staromiejskim rozpocznie się Uroczysty Apel, połączony z wręczeniem awansów i odznaczeń.

W tym czasie mieszkańcy Elbląga będą mieli możliwość obejrzenia defilady kompanii honorowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, pokaz sprzętu i sprawności funkcjonariuszy KAS, pokaz pracy psa służbowego oraz pracę techników kryminalistyki. Uroczystości uświetnią poczty sztandarowe służb mundurowych oraz Orkiestra Wojskowa z Elbląga.

Na najmłodszych będą czekały liczne niespodzianki, konkursy z nagrodami, zabawy.

Jednocześnie organizatorzy informują, że związku z organizacją uroczystości od godz. 7:00 do godz. 15:00 zamknięte będą następujące ulice: Plac Katedralny, Stary Rynek, Mostowa, Rybacka, Kowalska, Rzeźnicka a pokazowi sprzętu i sprawności funkcjonariuszy KAS towarzyszyć będą sygnały dźwiękowe samochodów służbowych, wybuchy petard, wystrzały, itp.

Print Friendly, PDF & Email