Impreza Andrzejkowa na Dolince

Impreza Andrzejkowa na Dolince
Fot. Adminstrator

Jest czas, w którym sporo osób szuka ciekawego pomysłu na Andrzejki. MOSiR proponuje piątkowy wieczór spędzić na dyskotece, ale w zupełnie innym wydaniu. 29 listopada, w przeddzień imienin Andrzejów, w CRW Dolinka odbędzie się impreza – Andrzejki w wodzie. O dobrą zabawę zadbają DJ-ie, będzie bar z kolorowymi drinkami i przekąskami oraz wiele innych atrakcji.

W piątek, 29 listopada, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka zamieni się w muzyczną arenę. A wszystko za sprawą andrzejkowej dyskoteki. W programie imprezy przewidziane są animacje, zabawy oraz konkursy. Muzykę prezentowali będą elbląscy DJ’e. W przerwach między tańcami i konkursami można będzie odpocząć w strefie chill out, która zlokalizowana zostanie przy niecce basenu sportowego, a w której znajdą się leżaki i stoliki.

– Andrzejki w wodzie będą pierwszą tego typu imprezą w naszym mieście – mówi Adam Krause, kierownik CRW Dolinka. – Zapraszamy serdecznie, ponieważ na pewno będzie się wiele tego wieczoru działo. Proponujemy zabrać ze sobą wszelkiego rodzaju dmuchańce, takie jak piłki, koła czy dmuchane zwierzęta, ponieważ w basenie sportowym wydzielimy strefę zabaw i relaksu.

W trakcie imprezy będzie można skorzystania z bufetu, który zaserwuje kolorowe, bezalkoholowe drinki, m. in. Błękitna Laguna, Mohito czy Sex on the beach. Do tego będą ciepłe i zimne napoje, desery i szybkie dania. Prosimy pamiętać o zabraniu karty płatniczej lub ewentualnie gotówki.

Andrzejki w wodzie odbędą się w piątek, 29 listopada. Impreza rozpocznie się o godz. 20, a skończy o 23. Koszt biletu na całą imprezę to 20 zł. Bilety można kupić w kasie CRW Dolinka od czwartku, 21 listopada. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zakupu.

MOSiR
Print Friendly, PDF & Email