Grudziądz: Rehabilitacja w Geotermii

Grudziądz: Rehabilitacja w Geotermii

W Geotermii Grudziądz mieszkańcy naszego miasta mogą skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

– Przystosowaliśmy budynek Balneologii do świadczenia nowych usług przeprowadzając prace remontowe we wszystkich pomieszczeniach. Wyposażyliśmy także obiekt w nowoczesny sprzęt. W kwietniu tego roku podpisaliśmy kontrakt z NFZ i dzięki temu  grudziądzanie mogą u nas wykonywać bezpłatne zabiegi: fizykoterapię, kinezyterapię i balneoterapię – mówi Prezes Geotermii Grudziądz Piotr Drzymalski.

Koszt modernizacji Balneologii wyniósł ok. 300 tys. zł. Spółka wykonała to zadanie w oparciu o własne środki oraz dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 107 tys. zł.

Rejestracja na rehabilitację od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–18.00 w budynku Balneologii. Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 56 461 70 09.

Warto dodać, że Geotermia rozpoczęła również remont strefy basenowo–saunowej. Zakres prac jest ogromny i będzie to największa inwestycja w Solankach od momentu ich powstania. Zadanie o wartości ponad 1,2 mln zł wykonuje firma S&J z Dzierżoniowa.  Zaplanowano m.in. roboty rozbiórkowe i demontażowe, naprawę niecek basenowych, montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej, remodeling przebieralni, dostawę i montaż elementów sauny suchej i atrakcji wodnych.

  Biuro Prezydenta Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18227 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.