Grudziądz: Konkurs na dyrektora Regionalnego Szpitala

Grudziądz: Konkurs na dyrektora Regionalnego Szpitala
Fot. Pixabay

Dokumenty kandydatów będą przyjmowane do 28 stycznia. – Zachęcam do udziału w konkursie – podkreśla Maciej Glamowski, Prezydent Grudziądza.

– Zarządzanie tak dużą i wymagającą reorganizacji placówką medyczną to ogromne wyzwanie, ale też wielka szansa na rozwój zawodowy – dodaje Prezydent Grudziądza

Jakie warunki muszą spełniać kandydaci? Posiadać m.in. wykształcenie wyższe, co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i przynajmniej trzyletni staż pracy.

Koperty z wymaganymi dokumentami należy składać w sekretariacie Prezydenta Grudziądza w Ratuszu (pokój 201), do 28 stycznia do godz. 12.

Szczegóły konkursu TUTAJ.

W celu wyboru nowego dyrektora „Biegańskiego”, została powołana komisja konkursowa. Jej przewodniczącym jest Prezydent Grudziądza, a pozostałymi członkami m.in. medycy, radni i przedstawiciel Rady Społecznej „Biegańskiego”. Ogłoszenia o konkursie ukazały się w ogólnopolskiej prasie.

– Nowy dyrektor lecznicy może liczyć na pełne wsparcie w rozwijaniu i reformowaniu tej ważnej dla całego regionu placówki – uzupełnia Maciej Glamowski.

UM Grudziądz

Print Friendly, PDF & Email