Głos seniorów – rusza The Voice Senior

Głos seniorów – rusza The Voice Senior

Do rodziny programów muzycznych „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, dołącza „The Voice Senior”. Ponad 20 utalentowanych wokalnie uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia, zaprezentuje się podczas „Przesłuchań w Ciemno” przed trenerami – Alicją Majewską, Urszulą Dudziak, Markiem Piekarczykiem oraz Andrzejem Piasecznym. Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę.

Po „Przesłuchaniach w ciemno” przyjdzie czas na półfinał (wystąpi w nim 16 uczestników, po czterech w drużynie każdego z muzycznych opiekunów). Ostatecznie w Wielkim Finale wystąpi ośmioro najlepiej śpiewających seniorów, którzy walczyć będą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. O tym, kto zwycięży pierwszą polską edycję „The Voice Senior”, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

„The Voice Senior” zabierze widzów w podróż pełną muzyki, pasjonujących wspomnień i ciekawych anegdot. Na scenie nie zabraknie wspólnych występów uczestników z trenerami. To program pełen pozytywnych emocji, który pokazuje, że warto spełniać marzenia w każdym wieku.

Nowy, muzyczny show poprowadzą Marta Manowska oraz Tomasz Kammel, którzy przybliżą sylwetki uczestników odwiedzając ich w domach i rozmawiając z bliskimi.

Premiera „The Voice Senior” już w nabliższą sobotę (7 grudnia) o godz. 20:05 w TVP2.

Oprac. Red.
Źródło: mat. prasowy TVP
Fot. The Voice Senior TVP (Facebook)