Gdynia: Znajdź wsparcie w grupie

Gdynia: Znajdź wsparcie w grupie
Fot. Pixabay

W ramach programu „Kręgi na wodzie – widzę, rozumiem, działam” osoby, które dotknęła trauma próby lub śmierci samobójczej w rodzinie, mogą wziąć udział w spotkaniach grup samopomocowych wspieranych przez profesjonalistów. Kolejne spotkanie w najbliższy czwartek.

Celem programu „Kręgi na wodzie – widzę, rozumiem, działam” jest stworzenie systemu wsparcia i działań profilaktycznych kierowanych do młodzieży, rodziców i specjalistów. W spotkaniach grup samopomocowych wspieranych przez profesjonalistów mogą uczestniczyć osoby, których bliscy popełnili samobójstwo lub próbowali targnąć się na życie.

Kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób, których bliscy popełnili samobójstwo, odbędzie się w czwartek 19 listopada o godz. 18.00.

Kontakt w sprawie uczestnictwa z koordynatorkami programu:
789 294 093 – Barbara Szymoniak-Wawrzyk,
789 294 073 – Anna Andrzejewska-Cioch.

Gdynia wyciąga pomocną dłoń dla wszystkich, którzy spotkali się z tematem śmierci samobójczej. Rodziny mogą skorzystać ze wsparcia w formie cyklicznych spotkań w ramach programu „Kręgi na wodzie – widzę, rozumiem, działam”. Organizatorem spotkań jest Centrum Aktywności Rodziny (ul. Świętojańska 1).

Print Friendly, PDF & Email