Gdańska Karta Turysty jeszcze lepsza

Gdańska Karta Turysty jeszcze lepsza
Fot. gdansk.pl

Czasy epidemii powoli dobiegają końca, a wszystko wraca do normalności. Przy tej okazji warto zaplanować pobyt w Gdańsku, tym bardziej że Gdańska Karta Turysty właśnie zyskała nowe atrakcje.

Podobnie jak wcześniej, KT będzie można kupić w pakietach: Zwiedzanie, Rodzina & Zabawa, Komunikacja „Trójmiasto”. Co ważne, 1 lipca pojawi się także pakiet „Komunikacja Gdańsk”, tańszy od pakietu „Trójmiasto” i pozwalający na korzystanie z komunikacji miejskiej na terenie Gdańska.

Nie ulegają zmianie wersje czasowe – wciąż są to popularne i lubiane: 24 h / 48 h / 72 h. Łącznie Karta zapewni bezpłatne wejście do 22 atrakcji turystycznych oraz rabaty aż u 30 partnerów.

UWAGA!
W terminie 1-15 czerwca, Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie i Pakietem Rodzina & Zabawa w promocyjnych cenach – tj. karta normalna we wszystkich wersjach czasowych sprzedawana będzie w cenie karty ulgowej.

Do wyboru będą dwa wzory nośników (czyli plastikowej karty): standardowy („It’s nice to have in Gdańsk”) oraz edycja limitowana UEFA Finał Ligi Europy. Do każdej karty dołączana jest mapa z wykazem partnerów projektu oraz praktyczną kieszonką.

Kartę można nabyć w każdym punkcie informacji Gdańskiej Organizacji Turystycznej, w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej oraz w wybranych hotelach partnerskich (Hotel Number One, Hotel Sadova, Hotel Grano Gdańsk, Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Hotel Almond Gdańsk). Można też kartę zamówić on-line, nawet z dostawą do domu.

Na koniec warto dodać, że każdy z użytkowników może doładować swoją kartę usługą Fast Track i/lub Executive Lounge w Porcie Lotniczym Gdańsk (z rabatem 10%).

Na stronie karty można znaleźć wszystkie aktualne i szczegółowe informacje na temat KT oraz dostępności poszczególnych atrakcji.

Michał Brandt
Gdańska Organizacja Turystyczna
Fot. gdansk.pl
Print Friendly, PDF & Email