Film na weekend: Sobota na wesoło

Film na weekend: Sobota na wesoło
Fot. Adminstrator

Alex, Melman, Marty, Gloria, Król Julian – te imiona znane są wszystkim miłośnikom filmów animowanych. Do tej pory na ekranach kin pojawiły się trzy części kultowej już serii Madagaskar. Na kolejną produkcję trzeba jeszcze poczekać, dlatego w sobotę warto usiąść na wygodnej kanapie i ponownie spotkać się z ulubionymi bohaterami.

Seria Madagaskar podbiła serca dużych i małych na całym świecie. Filmowe przygody zwierzaków z nowojorskiego zoo od lat bawią widzów, a ogromna popularność drugoplanowych postaci przyczyniła się do stworzenia osobnego serialu („Pingwiny z Madagaskaru”), który zachwyca nie tylko najmłodszych.

Zanim doczekamy się kolejnej części kultowego filmu (premiera prawdopodobnie w czerwcu przyszłego roku), warto powrócić do specyficznej atmosfery przepełnionej humorem i razem z bohaterami wziąć udział w kolejnej przygodzie. Tym razem przesympatyczne zwierzęta wybiorą się w wielką podróż po Europie, by wrócić do zoo w Nowym Jorku. Na ich drodze stanie kolekcjonerka trofeów, a to nie jedyna napotkana trudność. Żeby ukryć się przed ścigającą ich kobietą bohaterowie poznają los cyrkowca, który wbrew pozorom wcale nie jest kolorowy.

„Madagaskar III” można obejrzeć w sobotę o 20:00 i w niedzielę o 15:50 w TVN.

Fot. Youtube

  MS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16300 

Print Friendly, PDF & Email