Filia nr 2 ŚDS w Elblągu ma 15 lat

Fot. nadesłane

Środowiskowy Dom Samopomocy Filia nr 2 obchodził 1 września 15-lecie swojego istnienia. W jubileuszowej uroczystości udział wzięli uczestnicy domu oraz ich rodziny i przyjaciele.

Cała uroczystość odbyła się w przydomowym ogrodzie podczas wspólnego grillowania gdzie dotychczasową działalność podsumowała kierownik Katarzyna Chuchra. Podziękowała wszystkim pracownikom za duży wysiłek włożony w rozwój i doskonalenie tej formy pomocy osobom niepełnosprawnym. Uczestnikom życzyła wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz aby osiągnięcia wypracowane podczas zajęć dawały im wiele radości, satysfakcji i przynosiły jak najwięcej korzyści w codziennym życiu.

Jak na jubileusz przystało podczas uroczystości nie zabrakło życzeń, prezentów oraz tortu. W części artystycznej zaprezentował się istniejący od kilkunastu lat zespół „Trauguttki”, który zaśpiewał kilka utworów ze swojego repertuaru. Podczas festynu można było obejrzeć duży zbiór fotografii z całego okresu działalności placówki oraz wpisać się na pamiątkową tablicę.

Informacja nadesłana
Fot. nadesłana

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.