ERKON i Redakcja w nowym miejscu

ERKON i Redakcja w nowym miejscu

Od 1 marca br. Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych oraz redakcja Razem z Tobą mieszczą się w nowym miejscu – przy ulicy Hetmańskiej.

Po wielu latach funkcjonowania przy Jaszczurczego 15 Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zmieniła swoją siedzibę. Przez ostatnie dni trwała wielka przeprowadzka a teraz czas na ostatnie prace wykończeniowe.

– Stowarzyszenie pracuje w miarę możliwości normalnie. Projekty realizowane są zgodnie z harmonogramem a za wszelkie niedogodności związane z naszą przeprowadzką serdecznie wszystkich przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Zarządca budynku, w którym obecnie mieści się siedziba ERKON ogłosił już przetarg na wykonanie podjazdu i jak tylko zakończy się cała procedura niezwłocznie rozpoczną się prace adaptacyjne. Do chwili ukazania się tego artykułu mogą występować trudności z łącznością telefoniczną, które, jak mnie zapewniono, lada dzień zostaną usunięte. Ten stan spowodowany jest przenoszeniem usług telekomunikacyjnych pod nasz nowy adres a to niestety też musi trwać – mówi Barbara Gąsak dyrektor ERKON.

Wraz z wyprowadzką Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych z Jaszczurczego, swój adres zmieniła również redakcja Razem z Tobą. Od dziś zapraszamy już pod nowy adres – Hetmańska 28 (1 piętro). Z kolei specjaliści, koordynatorzy, doradcy zawodowi, trenerzy pracy oraz dyrekcja ERKON mieści się na 5 piętrze budynku pod wspomnianym wyżej adresem.