Elbląg: Zrób stroik, wygraj 400 złotych

Elbląg: Zrób stroik, wygraj 400 złotych
Fot. Adminstrator

Zbliża się XIII Elbląskie Święto Chleba. W związku z tym ogłoszony został konkurs na własnoręcznie wykonany stroik, którego tematyka będzie związana z Elbląskim Świętem Chleba (jarmark produktów regionalnych) z użyciem naturalnych materiałów. 

Wielkość stroika nie powinna przekraczać wymiarów 50 x 50 x 50 cm i powinien być wykonany z użyciem naturalnych materiałów np. zbóż, owoców, suchych kwiatów, traw itp. (z wyłączeniem produktów sypkich, takich jak: kasza, makarony itp.).

Gotowe stroiki należy dostarczyć do Departamentu Promocji i Kultury p. 201 Ratusza Staromiejskiego (ul. Stary Rynek 25) w terminie od 30 do 31 sierpnia do godz. 14:30.

Zakwalifikowane stroiki będą zaprezentowane na specjalnej wystawie, w czasie której każdy będzie mógł oddać swój głos na jego zdaniem najładniejszą ozdobę.

Wystawa i głosowanie na wybrane prace konkursowe potrwa od 1 do 3 września 2018. Główna nagroda to bon zakupowy o wartości 400 zł do wykorzystania w CH OGRODY.

REGULAMIN konkursu

  UM Elbląg Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18629 

Print Friendly, PDF & Email