Elbląg: Zagraj z WOŚP

Elbląg: Zagraj z WOŚP

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 16 stycznia 2018 roku. Chcesz zagrać razem z Jurkiem Owsiakiem i elbląskim WOŚP? Już dziś zgłoś chęć utworzenia sztabiku w swojej szkole, instytucji, stowarzyszeniu. To nic nie kosztuje, a może przyczynić się do jeszcze większej pomocy tym, dla których gra Orkiestra.

– Jako Szef Sztabu WOŚP Elbląg chciałbym zaprosić Państwa szkołę do wzięcia udziału w tej wspaniałej inicjatywie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i gorąco zachęcić do zorganizowania z tej okazji działań również na terenie Państwa szkoły lub instytucji. Zachęcam do założenia sztabiku, to bardzo proste – zachęca Bogusław Milusz, Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu.

Co trzeba zrobić, by zarejestrować swój sztabik?

Nic trudnego. Wystarczy wejść na stronę: sztabiki.wosp–elblag.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy. Następnie należy go odesłać (za pomocą specjalnego formularza na stronie) do organizatora lub dostarczyć do Regionalnego Centrum Wolontariatu. Termin upływa 6 grudnia br. Wniosek o udzielenie zgody na organizację imprezy wraz z jej programem, a także podpisany regulamin, należy przynosić do Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00 oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00.

W razie jakichkolwiek pytań, wszelkie informacje udzielane są pod numerem tel. 55 235–18–85

  RS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16883