Elbląg: Wystawa fotograficzna – Skarby Elbląga i okolic

Elbląg: Wystawa fotograficzna – Skarby Elbląga i okolic

Członkowie Klubu Fotograficznego PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej, zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć pt. „Skarby Elbląga i okolic”. Wernisaż wystawy odbędzie się 7 kwietnia 2017 (piątek) o godz. 18.00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu.

Ziemia Elbląska jest to obszar o wysokich walorach krajobrazowych i znaczącym potencjale dziedzictwa kulturowego. Najdawniejsze elementy krajobrazu, zabytki historyczne oraz układy zieleni od zawsze były inspiracją dla artystów i fotografów. 7 kwietnia 2017 zostanie zaprezentowana wystawa członków Klubu Fotograficznego PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej. Klub istnieje od 2016 roku i ma za sobą wiele inicjatyw i akcji, w tym m.in. Ogólnopolski Plener Fotograficzny „Pochylnie Kanału Elbląskiego”, z którego zdjęcia również zostaną zaprezentowane na wystawie „Skarby Elbląga i okolic”.

Wystawa to przedsmak tego, co czeka nas w czerwcu (23 – 25 czerwca), kiedy to zaplanowano Ogólnopolskie Forum Fotografii Krajoznawczej. 

  Klub Fotograficzny PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15634 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.