Elbląg: Wybierz „Dziecięcego Piekarczyka”

Elbląg: Wybierz „Dziecięcego Piekarczyka”
Fot. Adminstrator

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu daje szanse młodemu pokoleniu nagrodzić osoby, instytucje bądź organizacje pozarządowe, które najbardziej wyróżniły się na tle innych swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci.

– Pierwszą laureatką „Dziecięcego Piekarczyka 2015” została Józefa Chmura. Tytuł „Dziecięcego Piekarczyka 2016” roku przyznano Dominice Suchodolskiej. W tym roku również jest taka możliwość, żeby uhonorować kogoś szczególnego – mówi Laura Mickiewicz z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 r.ż., może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jej zdaniem wyróżnia się  swoim działaniem na rzecz dzieci. Wniosek z opisem należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 24 listopada 2017 roku na adres (z dopiskiem „Dziecięcy Piekarczyk”) Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu ul. Związku Jaszczurczego 17/26 82–300 Elbląg, bądź dostarczyć drogą mailową (wolontariat@centrumelblag.pl).

  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16787 

Print Friendly, PDF & Email