Elbląg: Warsztaty „Nowoczesny senior”

Elbląg: Warsztaty „Nowoczesny senior”

Nie wiesz jak sprawdzić rozkład autobusów lub znaleźć nowy przepis kulinarny? Na warsztatach prowadzący zajęcia postarają się przekonać elbląskich seniorów, że Internet nie jest taki straszny, jak go malują.

– Pokażemy jak seniorzy mogą sprawdzić rozkład autobusu, znaleźć nowy przepis na danie albo rozwiązanie problemu. Nauczymy też jak przez Internet poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, znaleźć ciekawe warsztaty czy wydarzenia kulturalne lub jak zrobić zakupy online. Mamy nadzieję, że z zajęć wyjdą z poczuciem, że sieć to rozrywka, ale też lek na samotność czy ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu – zachęca organizator zajęć, Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy. Aby wziąć udział w warsztatach pn. Nowoczesny senior, należy zgłosić chęć udziału pod numerem telefonu 55 611 20 59 lub mailowo, pisząc na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl. Liczba miejsc jest ogranizczona. Cykl zajeć to cztery spotkania.

Źródło: CSE Światowid

  oprac. MM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18632 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.