Elbląg: „Walka z bykami” – sprawdź swoje ortograficzne umiejętności

Elbląg: „Walka z bykami” – sprawdź swoje ortograficzne umiejętności

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, na czwartą odsłonę konkursu ortograficznego „Walka z bykami”, który odbędzie się 23 listopada (czwartek) o godz. 17.00 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3–7. Do zdobycia tytuł Wielkiego Mistrza Ortografii, a także atrakcyjne nagrody. 

W konkursie może wziąć udział każdy – zarówno osoby, którym na co dzień potyczki z ortografią nie są obce, jak i ci, którzy pragną po prostu się sprawdzić. Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody: bon podarunkowy w kwocie 100 zł, obowiązujący we wszystkich sklepach Centrum Handlowego „Ogrody” w Elblągu, bilety do kina, upominki książkowe. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu, którzy posiadają aktywną kartę biblioteczną i nie mają żadnych nieuregulowanych zobowiązań wobec biblioteki, wezmą udział w losowaniu nagrody–niespodzianki – opowiada Dorota Hodyl.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 20 listopada 2017 r. zgłosić chęć uczestnictwa – osobiście w filii nr 4 przy ul. Ogólnej 59/1 lub telefonicznie (55 625 60 90), bądź poprzez przesłanie wypełnionego formularza (dostępny na stornie Biblioteki Elbląskiej: www.bibliotekaelblaska.pl) na adres: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu: (55) 625 60 90. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Biblioteki Elbląskiej oraz na jej profilu facebookowym. 

  Aleksandra Buła Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16817 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.