Elbląg: Usłysz społeczną nutę ekonomii

Elbląg: Usłysz społeczną nutę ekonomii

Chcesz wiedzieć, do czego używa się motowideł, międlicy i cierlicy? A może interesuje Cię, co można zrobić z tak wybuchowo brzmiących produktów, jak baza glicerynowa i kwiat granatu? Chciałbyś usłyszeć, czym różni się afrykański rytm fankami od rytmu djagbe lub kpnalogo i nauczyć się te rytmy grać? Odwiedź nas podczas Targów Ekonomii Społecznej, które równolegle z XVII Forum Inicjatyw Pozarządowych odbędą się w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, na Starym Rynku w Elblągu, w godzinach 11–15.  

Czekają na Ciebie warsztaty, pokazy i inne atrakcje promujące ekonomię społeczną. Czym jest ekonomia społeczna? To taka działalność, która łączy w sobie cele ekonomiczne i społeczne. W działalności tej priorytetem nie jest zysk, a ludzie, ich rozwój zawodowy i osobisty.

Ekonomia społeczna to także usługi na najwyższym poziomie i wyjątkowe, niepowtarzalne produkty, których często próżno szukać na sklepowych półkach. Udział w FIP i Targach Ekonomii Społecznej będzie niespotykaną okazją, by móc takie produkty nabyć w strefie Targes – serwisu sprzedaży produktów i usług z nutą społeczną.

Zapraszamy serdecznie Elblążan oraz przejezdnych  na niedzielny spacer po elbląskiej Starówce.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Centrum Organizacji Pozarządowych”, prowadzonego przez Stowarzyszenie ESWIP, współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg oraz projektu „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

  Rafał Narnicki Stowarzyszenie ESWIP Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 14109

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.