Elbląg: Twórcze warsztaty dla seniorów

Elbląg: Twórcze warsztaty dla seniorów

W najbliższy wtorek, 25 września br. w godz.15.30 – 18.00 w Warmińsko–Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. K. Wojtyły w Elblągu (ul. Św. Ducha 25) odbędą się „Twórcze warsztaty dla seniorów”. Wydarzenie przebiegać będzie w klimacie spotkań z formami pracy elbląskiej książnicy pedagogicznej i historią Polski 1918–2018. To kolejna propozycja aktywnego spędzania czasu dedykowana osobom nieaktywnym zawodowo.

Poznawanie Biblioteki odbędzie się podczas znanych starszemu pokoleniu podchodów, którym towarzyszyć będą gry i łamigłówki logiczne. Następnie proponujemy ulubione przez wszystkich bingo i mniej znany quizizz, przy użyciu tabletów zapewnionych przez nas – informują organizatorzy – Będzie czas na relaks przy kawie i słodkim poczęstunku oraz możliwość skorzystania z gier planszowych. Wszystko pod okiem nauczycielek bibliotekarek i graczy z Planszówkarni.

Zapraszamy wszystkich lubiących quizy, zagadki i dobrą zabawę – dodają organizatorzy.–Ufamy, że wtorkowe popołudnie, spędzone w Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu, będzie spotkaniem ciągle aktywnych i kreatywnych seniorów.

Wydarzenie „Twórcze warsztaty dla seniorów” jest częścią projektu „Aktywność i zdrowe odżywianie receptą na dobre życie”, realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art” i CSE „Światowid”, dofinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko–Mazurskiego. Partnerem wydarzenia jest Warmińsko–Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. K. Wojtyły w Elblągu.

Inf. nadesłana

  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18859