Elbląg: Sportowy festyn na zakończenie lata

Elbląg: Sportowy festyn na zakończenie lata

W najbliższą sobotę (25 sierpnia) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatni wakacyjny festyn rodzinny na torze łyżwiarsko–wrotkarskim „Kalbar”. Zabawa rozpocznie się o godz. 11:00, a w jej programie znajdą się m.in. zajęcia Zumby.

Okres wakacyjny powoli dobiega końca, więc warto spędzić wolny czasu na świeżym powietrzu. Propozycją na najbliższą sobotę jest sportowy festyn rodzinny organizowany na torze Kalbar. Impreza odbędzie się w ramach akcji „Wakacje z MOSiR–em”.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców od godz. 11:00 na tor przy ul. Agrykola – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Do dyspozycji uczestników festynu będą: boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kort do tenisa ziemnego. Natomiast na miłośników rolek czeka tor, na którym każdy chętny będzie mógł poprawić swoje umiejętności jazdy (jazda na rolkach odbywa się na własnym sprzęcie). Wspólnej zabawie towarzyszyć będzie muzyka. Zakończenie festynu planujemy około godz. 18:00. 

Zabawa na boiskach czy jazda na rolkach, to nie jedyne atrakcje jakie czekać będą uczestników festynu. W godz. od 13.00 do 14.00 odbędą się warsztaty zumby. Każdy chętny będzie mógł przez godzinę poćwiczyć wspólnie z instruktorem. Najmłodsi będą mogli także zakupić watę cukrową i lody.

  MOSiR Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18661 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.