Elbląg: Ryszard Rynkowski wystąpi na gali Fundacji Elbląg

Elbląg: Ryszard Rynkowski wystąpi na gali Fundacji Elbląg

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Tradycją jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas tegorocznej uroczystości wystąpią Ryszard Rynkowski i inni elbląscy artyści.

Podczas Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta XVII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki XIV edycji Konkursu Literackiego. Zapoznamy się więc z laureatami dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku.

Tradycyjnie już, podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Chór Cantata, Paulina Hebel oraz Mateusz i Klara Grodziewicz–Cernuto.

Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2–złotową z Bramą Targową, z których dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych młodych osób oraz niepełnosprawnych z Elbląga i powiatu elbląskiego.

XVII Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 17.00 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 55 236 98 88) w celu nabycia cegiełek (wejściówek), dostępnych w kwocie 10 zł oraz 20 zł, z których dochód również zostanie przeznaczony na wspomniany wyżej cel.

Honorowym patronem wydarzenia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.

XVII Gala Fundacji Elbląg jest realizowana przy wsparciu finansowym Miasta Elbląg.

  Anna Pawelec Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17001 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.