Elbląg: Policyjna drużyna na II miejscu w 1/8 Iron Man

Elbląg: Policyjna drużyna na II miejscu w 1/8 Iron Man

W zawodach z cyklu Garmin Iron Triathlon w Elblągu udział wzięła 3 osobowa policyjna reprezentacja W barwach Komendy Miejskiej Policji w Elblągu startowali: Beata Nienadowska, Jarosław Wojtowicz i Dominik Bieniek. Jak na debiutantów i amatorów (w tej konkurencji) spisali się wyśmienicie zajmując drużynowo II miejsce.  

Trójka policjantów startowała na dystansie 1/8 Iron Man. Konkurencjami były: pływanie na dystansie 475 metrów, 22,5 km trasy rowerowej oraz 5,275 km trasy biegowej.

Policjanci podzielili się wybierając „swoje” konkurencje. Dominik Bieniek z patrolu wodnego wybrał pływanie, Beata Nienadowska startująca w licznych maratonach – bieganie a Jarosław Wojtowicz, na co dzień policjant dzielnicowy i instruktor taktyk i technik interwencji wybrał trasę 22,5 kilometra rowerowego wyścigu.

Policyjna drużyna znalazła się w klasyfikacji drużynowej 1/8 Iron Man na II miejscu. Jak na debiutantów i amatorów w triathlonie spisali się więc wyśmienicie. Gratulujemy.

  KMP Elbląg Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15990