Elbląg: Ostatni weekend z Latem w Formie

Elbląg: Ostatni weekend z Latem w Formie

To już ostatni weekend z Latem w Formie przed Elbląskim Świętem Chleba. W sobotę spacer z przewodnikiem, przewodnicy z PTTK na spacer zapraszają do Bażantarni. Startujemy o godz. 10.00 spod Muszli Koncertowej. Co jeszcze będzie się działo?

Muzykowanie na scenie LATA W FORMIE zacznie się dość wcześnie. W godzinach od 11.00 do 17.00 odbędzie się I Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Zagrają zespoły, wstąpią soliści, a wśród nich zespół Lazurki, który umilał czas w ramach akcji uwalania dla artystów ulicy Stary Rynek. Szczegóły TUTAJ.

 

Od godz. 11.00 do 17.00 będzie trwała wspólna zabawa na Przystanku Starówka. Gry i zabawy poprowadzą animatorzy z Młodzieżowego Domu Kultury. Spotykamy się przed Ratuszem Staromiejskim.

W tym samym miejscu (tj. przy Ratuszu Staromiejskim) od godz. 18.00 do 21.30 zostanie rozegrana Trzecia Bitwa na Rysunki – Grafatak (w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Klubu Mjazzga).

O godz. 20.00 na scenie przed katedrą wystąpi zespół "Romantycy Lekkich Obyczajów". Grupa jest znana między innymi z brawurowego koncertu, jaki dali na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Ale to nie koniec atrakcji. O godz. 16.00 rozpocznie się Sjesta w Parku Modrzewie – Festiwal Odpoczynku. Tuż po niej na jednej z polan w Parku Modrzewie ostatnia w tym roku projekcja w ramach Kina pod Chmurką. Na zakończenie cyklu film pt. "Osobliwy dom Pani Peregrine". Zaczynamy o godz. 20.45.

W niedzielę od godz. 11.00 – Przystanek Starówka. Przed Ratuszem Staromiejskim o godzinie 17.00 zaprezentuje się Teatr Gdynia Główna, który wystawi przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”.

O godz. 20.00 na scenie przed katedrą wystąpi świetny zespół grający reagge – Cała Góra Barwinków.

Organizatorem cyklu LATO W FORMIE jest Witold Wróblewski Prezydenta Elbląga. Sponsorem Strategicznym jest GE POWER sp. z o.o.

  Łukasz Mierzejewski Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16298 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.