Elbląg: Nagrody Prezydenta Elbląga – zgłoś kandydata

Elbląg: Nagrody Prezydenta Elbląga – zgłoś kandydata

Prezydent Elbląga po raz kolejny nagrodzi osoby lub instytucje za szczególne działania na rzecz miasta. Wnioski wraz z uzasadnieniem można składać do 30 listopada 2017 r.

Nagroda Prezydenta Elbląga przyznawana jest osobom lub instytucjom za szczególne dokonania oraz wkład w rozwój miasta w mijającym roku kalendarzowym, w następujących dziedzinach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.

Laureaci Nagrody Prezydenta wybierani są na podstawie wniosków, które mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Wypełnione dokumenty przyjmowane są w wersji papierowej w sekretariacie Departamentu Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu oraz w wersji elektronicznej w formacie do edycji pod adresem mailowym: dpik@umelblag.pl.

Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody Prezydenta Elbląga dostępne są  na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą elektroniczną pod adresem: dpik@umelblag.pl.

Fot.: elblag.eu

  UM Elbląg Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16822 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.