Elbląg: Laureaci konkursu „Dzielnicowy Roku 2017”

Elbląg: Laureaci konkursu „Dzielnicowy Roku 2017”

Starszy aspirant Jarosław Wojtowicz z I rewiru dzielnicowych zajął pierwsze miejsce w plebiscycie na „Dzielnicowego Roku 2017” w Elblągu. W powiecie elbląskim najwięcej głosów zdobył sierż. szt. Zbigniew Skonieczny z rewiru III w Gronowie Elbląskim. Na policjantów głosowali mieszkańcy. 

Plebiscyt na Dzielnicowego Roku trwał od 15 października do 15 listopada br. Na wybranych  portalach internetowych trzech elbląskich redakcji prezentowane były sylwetki 42 dzielnicowych z terenu miasta i powiatu. Można było na nich głosować za pomocą SMS–ów. W sumie mieszkańcy wysłali 672 wiadomości.

Dziś (08 października) podczas uroczystej gali zwycięscy dzielnicowi zaprezentowali się publiczności. W mieście wygrał st. asp. Jarosław Wojtowicz z I rewiru – na niego oddano 161 głosów. W powiecie elbląskim wygrał sierż. szt. Zbigniew Skonieczny z rewiru III w Gronowie Elbląskim, który zebrał 110 głosów.

Laureata z Elbląga nagrodził prezydent miasta, zaś dzielnicowego z tereny powiatu – starosta. Swoich dzielnicowych nagrodzili także burmistrzowie i wójtowie poszczególnych gmin.

Wyróżnieni policjanci otrzymali nagrody pieniężne od komendanta oraz nagrody rzeczowe od przedstawicieli samorządów. 

  Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17116 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.