Elbląg: Kurtyna wodna na ochłodę

Elbląg: Kurtyna wodna na ochłodę
Fot. Adminstrator

Wysokie temperatury utrzymują się w naszym mieście od kilku dni. Władze miasta postanowiły ulżyć trochę mieszkańcom w tych chwilach i przygotowały wspólnie z Elbląskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji oraz strażakami przygotowały kurtyny wodne, które niczym woda na pustyni przyniesie ukojenie każdemu, kto z nich skorzysta. 

 Pracująca od poniedziałku kurtyna wodna na Placu Słowiańskim została 1 sierpnia przed południem ustawiona na Placu Jagiellończyka, a po południu powróciła na Plac Słowiański i powinna już pracować tam do godz. 20. Kurtyna jest własnością EPWiK

Ustawione zostały również dwie dodatkowe kurtyny użyczone przez elbląską Straż Pożarną (kurtyny rozstawił EPWiK). Pierwsza z nich pracuje na placu dworcowym, druga na pasażu przy ul. Hetmańskiej.

Na chwilę obecną wszystkie trzy kurty pracować będą w ciągu najbliższych dni – czwartek, piątek w godz. 10–20 (w weekend zapowiadane jest lekkie ochłodzenie). 

  UM Elbląg Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18532 

Print Friendly, PDF & Email